Najświętsze Serce Pana Jezusa

Dziękujemy za Twoje włączenie się w akcję!

Głoszenie kultu Serca Jezusowego to nie tylko powód do chluby, ale również środek otrzymywania niezliczonych łask ze Skarbnicy Boskiego Serca naszego Zbawiciela. Cieszymy się, że również Twoim udziałem staną te nieprzebrane bogactwa Bożej Łaski.

Nasza akcja wymaga także odpowiedniego nagłośnienia, aby Serce Jezusa ponownie zakrólowało w polskich rodzinach! Zależy nam na jak najszerszej promocji w Internecie! Dlatego liczymy na Twoje wsparcie!
Wraz z zamówionymi materiałami otrzymasz kupon, który można wypełnić w najbliższej placówce pocztowej i w ten sposób przekazać darowiznę na rzecz naszej kampanii. Można nas także wesprzeć online. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk! Bóg zapłać!

Włącz się we wspólną modlitwę!

Dołącz do naszej grupy modlitewnej na Facebooku

Na naszej grupie na Facebooku tworzymy wspólnotę, w której chcemy dzielić się z innymi swoimi intencjami. Powierz swoją intencję innym i pomódl się w ich intencjach. Niech połączy nas modlitwa!

 

Poinformuj swoich znajomych

Połączmy siły w naszej modlitwie! Zachęć swoich bliskich i znajomych do wspólnego odmawiania wyjątkowych modlitw maryjnych, wstawiając w swoich profilach w mediach społecznościowych link najswietszeserce.pl